• DURYS
  • FIBROCEMENTINĖ APKALA
  • VIDAUS APDAILOS MEDŽIAGOS
  • LAUKO BALDAI
  • ŠILTNAMIAI

UAB "AKVASANITA"

Įmonė Akvasanita UAB, įkurta 2003m, kurios pradinė ir pagrindinė veikla buvo sanitarinės keramikos, bei santechninių irengimų eksportas.

Dėka pasirinktos įmonės strategijos verslą plėtoti išskirtinai viena kryptimi, taipogi  dėka jaunų ir veržlių specialistų dirbančių šiame kolektyve per kelerius metus įmonė sėkmingai išplėtojo savo verslą ir šiuo metu yra žinoma ne vien Lietuvoje, bet ir už jos ribų – Ukrainoje, Rusijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Baltarusijoje. Įmonė nuolat auga tiek darbuotojų skaičiumi, tiek ir savo finansinėmis galimybėmis.

Pradėjus veiklą nuo kokybiškos, tačiau nebrangios santechninės įrangos eksporto, šiandien įmonė siūlo visų kokybinių lygių produkciją ir gali pasiūlyti ne tik santechnikosar statybinių apdailos prekių, bet ir platų vidaus ir lauko durų asortimentą ne tik eksporto rinkoms, tačiau ir pirkėjams Lietuvoje.

Savo importuojamas prekes tiekiame visuose Lietuvos regionuose išsidėsčiusioms mažmeninės prekybos vietoms, prekybos centrams, bei statybinėms įmonėms. Įpatingą dėmesį kreipiame i prekių kokybę ir klientų aptarnavimą.

Suprantame, jog tik profesionalus, greitas ir nuoširdus servisas, bei kokybiškos ir nebrangios mūsų siūlomos prekės, paskatins Jus dar ir dar kartą kreiptis į mus. Tikimės, jog įvertinsite mūsų pastangas tapti Jūsų ar Jūsų firmos partneriais ir prisijungsite prie mūsų plataus klientų rato.